Film Ushqim për humbje peshe në shtëpi


Mënyra të reja për të humbur peshë sot, shpikur nga disa njerëz, veçanërisht në këtë përpjekje grave të suksesshme që gjithmonë duan të jenë një prettier pak. Megjithatë, ulja e thjeshtë e trupit të tij, ndërsa gratë duan për të përmirësuar lëkurën e tyre, për të përmirësuar tonin e saj, për të tërhequr toksina dhe substanca toksike në përgjithësi, për të përmirësuar trupin tuaj. Kohët e fundit, gjithnjë e më shumë e përdorur gjerësisht në këtë rast është duke përfunduar procedura, dhe përdorur për këto qëllime filmit ushqim zakonisht.
Film Ushqim për humbje peshe në shtëpi mund të jetë një asistent i madh në drejtimin e bukurisë dhe harmonisë. Shumë sallonet e bukurisë nuk është oferta e parë për të gjithë ardhurve seanca përfundon. Por, për këtë qëllim nuk do të zbatohen në institucione të shtrenjta, si filmi ushqimi zakonisht është mjaft i zbatueshëm për humbje peshe në qoftë se procedurat stërvitje vetë, në shtëpi. Për këto qëllime, përzierje të veçantë, kozmetike anti-celulitin, por rruga kryesore është, natyrisht, filmi, të cilat në përgjithësi mund të gjenden në shitje. Përfundon mund të jetë e nxehtë dhe të ftohtë, por parimet e procedurës janë të ngjashme, vetëm dallimet në disa detaje.Para se të filloni për të përfunduar, të ndërmarrë përgatitjet e nevojshme për efekt të procedurës u maksimalisht. Të gjitha zonat problematike që do të ekspozuar përfundon, duhet të objekteve të veçanta të procesit, pastrim të qartë të lëkurës, lëvizjet masazh ndikojnë në sipërfaqe të lëkurës. Kjo lëkurë do të qartë të privuar e sipërme të priza sezonit dhjamor, heqjen e dirt dhe lëkurës vdekur qelizat. Përzierje të veçanta përfundon mund të bëhet në mënyrë të pavarur ose të blerë në një farmaci. Filmi ushqimi është përdorur për humbje peshe në bashkëpunim me mjete të tilla të dobishme të celulitit, të tilla si balta, mjaltë, algave, bimëve të ndryshme, fruta dhe tjetri përdoret lehtësisht në përbërësit shtëpi.


Ka disa rregulla të përgjithshme që do të ndiqen gjatë përdorimit përfundon film ushqim shtëpiake.
1. Mos përzierje materiale të ndryshme për të përfundon duhet të përdoret çdo njëri prej tyre.
2. Efektiviteti i procedurave në masë të madhe do të varet nga koha kur është kryer. Kështu, duke e bërë përfundon në mëngjes, ju duhet të përdorni anti-celulitit krem ​​ose do të thotë për toning të lëkurës. Evening kuptojnë procedura do të përdorë disa krema ushqyer lëkurën, kanë një efekt rinovimin.

3. Para se të filloni përfundon për humbje peshe janë të inkurajuara për të marrë një dush, ajo është e mirë duke përdorur një kripë të veçantë detit. Kjo do të pastruar poret e lëkurës, të përshpejtojë tërheqjen e lëngjeve trupore ënjtje e subvencioneve.
4. Përfundojë është bërë duke përdorur film të zakonshëm të ushqimit, e cila është shitur në rrotullon. Duke shkaktuar një mjet të veçantë dhe duke e kthyer pjesën e dëshiruar të përfundojë trupit, batanije të ngrohtë duhet të fshehin dhe të shtrihem për 20 minuta.
5. Në qoftë se ju përdorni balte përfundon, ajo duhet të dush me ujë të ngrohtë e parë, por jo overheating.


Disa receta për film mixes përfundojë kapem:
A) bluaj fasule kafeje në një mulli kafeje, i hedh ujë të valë në mënyrë që konsistenca ishte si qull i trashë. Shtoni mjaltin, argjile të bardhë, 10 pika të vajrave thelbësore agrume.
B) pres gjelbër çaj, Masa 1 filxhan, derdh ujë të valë, të lënë. Shtoni 2 tbsp mjaltë dhe një mustardë pak.
B) Merrni leshterik (alga deti), pres, i hedh ujë të ngrohtë. Le të qëndrojë për 15 min., Add 10 pika vaj esencial të agrumeve dhe mjaltë.

D) pluhur mustardë dhe mjaltë të përziera në proporcione të barabarta, shtoni pak ujë të ngrohtë.

Çdo përzierje e përfundon brendshme duhet të ketë një strukturë uniforme, pra, të përziera tërësisht. Apliko ajo duhet në mënyrë të barabartë në fushat me probleme, me deri në disa shtresa të përfundojë kapem film. Favori top leshi përfundojë dhe veshin tuta. Nëse përbërja përfshin një përzierje e pluhur mustardë rekomanduar për këtë veprim më shumë përfundon, për shembull, të bëjë punët e shtëpisë. Duke përdorur komponimet e tjera ofron një gjendje e pushimit, kështu që është e mirë për të shkuar në shtrat dhe batanije fshi.


Përfundojë me kapem film në mënyrë që të humbasin peshë mund të ketë disa contraindications. Po, nxehtë përfundon mund të bëhet për njerëzit që vuajnë nga hipertensioni, venat me variçe, sëmundjet apo natyra gjinekologjike e sëmundjeve kardiovaskulare. Megjithatë, këto kufizime zbatohen për përfundon të ftohtë, para se të procedurave të tilla kurrë të tepërta për konsultim paraprak me mjekun.

Pas përfundimit të procedurës të përfundon, përzierje është larë jashtë trupit, të cilat ju duhet për të marrë një banjë ose dush. Pas kësaj, të fshijë të thatë, të aplikojnë në moisturizer lëkurës. Zakonisht përfundon kurs për humbje peshe është 8-10 seanca mbahen çdo ditë të tjera. Sigurisht, kjo duhet të ndjekin rregullat e tjera të humbjes së peshës, në mënyrë të veçantë për të kufizuar dietën tuaj të dobishme, produkte të ulët kalori, më shumë aktivitet fizik, mënyrë jetese të shëndetshme.


Film ushqim përdoret për humbje peshe në shtëpi vetë nuk është në gjendje për të shpejtuar metabolizmin ose të rritur normën yndyrë djegur. Rezultati kryesor i aplikimit do të jetë për të arritur ngrohje lokale, dhe të gjithë efekti i nevojshëm arrihet nëpërmjet mjeteve të veçanta të aplikuara. Shumica e tyre ofrojnë një efekt kozmetike, rinovimin e lëkurës dhe të privuar atë nga celulitit, dhe në këtë mënyrë të djegur kalori, përfundon duhet të kombinohet me disa ushtrime. Përfitimet dhe përfitimi maksimal nga kjo procedurë mund të arrihet vetëm uyazyka mungesë të contraindications.