Ngjyra për shëndet të mirë dhe trupin


As Nuk është sekret se, për shembull, muret ngjyrë në zyrë mund të u bërë atmosferën dobrozhelatelnosty, spokoystvyya ose bodrosty, performancës, dhe në qoftë se agresioni. Prymenyaetsya Online dhe vëmendje aktive të menaxhimit të njeriut, Pointer, SPETSODEZHDA, Reklamim dhe ngjyrë tjetër-it gjuhën Universale pa trebuyuschyy e përkthimit. Çfarë kjo, në fakt, tsvetoterapyya për shëndetin dhe organizmin polzы?
Rasprostranennomu kundërshtim Opinioni Ne nuk mendojmë në fjalë, imazhe, kotorыe trurin tonë dhe të përkthejnë mendimet në fjalë. Një Color për shëndetin - a ka një gjuhë në formë jo nuzhdayuschyysya në fjalë, në pronykaet Menjëherë në zemër, mendje mynuya dhe logjikës. Qëndrimi është padyshim njeriu për lulëzim në Govorit VIEW egos për jetën. Afati për një organizëm "Aura-Soma" (Doslovno - "Dritë" dhe "Trup") Siç mund të ynterpretyrovat "Të lehta për PE" ose "Svetovoe trupi". Çfarë soboj gjithashtu paraqet эta tselytelskaya sistemi? Aura-Soma punon me personin delikate të energjisë. Ajo është në kroetsya nesbalansyrovannosty s pervoprychyna problemet tona. PRODUKTY për shëndetin dhe polzы, razrabotannыe osnovatelnytsey tsvetoterapyy dhe atmosferë-somы brytankoy wiki Wall, rabotayut Si me njerëzit me systemoy эnerhetycheskoy, kotoraja sostoyt IZ numër të fushave: svetovoho, elektrike, ngrohje, të shëndoshë, magnetike dhe эlektromahnytnoho për organizmin.  


 
Proyzvedya Ndryshuar në pervuju Queue në fusha эtyh, atmosferë-soma gradualisht harmonyzyruet dhe fyzycheskoe Trupit, organet funksion vosstanavlyvaya, si dhe bashkëpunimi i Komunikimit PE mënyrën e эnerhetycheskoy natyrën. Mjete Unyversalnыm për këtë punë u bë ngjyra dhe tselytelskye pronat tsvetoterapyy për organizmin. Metoda Rozhdenye эtoho për polzы në 1983 nuk ishte Falë mundshme në sintezën e aromë dhe fytoterapyy. Kombinimi ishte prodhimi Neobыchnыm njëkohshme në maslyanoy lechebnoy dhe vodnoy pjesët e bimëve, që është vajra эfyrnыh dhe travyanыh эkstraktov. SI ynhredyentov madh për polzы yspolzuetsya deri 49 7 maj deri në maj të kazhduyu ZI 7 Chakras (qendra e makinerive pushtetit tsvetoterapyy) drejtave.  

 
Sistemi Atmosferë-soma synon vыravnyvanye tsvetovыh treguesit chakras dhe organet e njeriut dhe fushat teknike e jetës, kotorыm IIE sootvetstvuyut. Në kazhdogo эkvylybryume proportsyy menyayutsya në varësi nga qëllimi vetja, por naymenovanye Sasia dhe bari mbetet temat e njëjta. Megjithatë, sekreti "volshebnыh shishe të vogla" jo vetëm në këtë. Tyre soderzhymoe nasыschaetsya tjetër tselytelnoho burim i energjisë, gurë dhe krystallov. Ka edhe makineri nekyy fuqia dhe krijimi proces эtyh shedevrov (një lloj ymenno - derzhytsya një Sekretariatit të) na lejon të dehur diçka forcë të veçantë vdohnut në jetën e tyre. Origjina e tyre pryrodnoe, travyanыe aromatы dridhje dhe në përputhje me forcën e njeriut egon pozvoljajut harmonyzyrovat zhyznennuyu.  

 
Kjo mund të u skazkoy pokazatsya, por vaj balansovыe për atmosferë-organizmit vetë çojë somы Si zhyvыe qeniet: IIE posedojnë opredelennыm makineri fuqi në terren zabotyatsya në host svoem, reahyruyut për statusin okruzhayuscheho të hapësirës dhe, Nëse Nuzhny, korrektyruyut atë. Të gjitha këto prona trebuyut otvetstvennoho marrëdhënie për эtym raduzhnыm baby. Për shembull, ekzistojnë makineri Speciale ritual pushtet butыlochky aktivizimi në fushën e burimeve njerëzore, uh Avto energjia mund nayluchshym imazhin rezulton ymenno asistencë maksymalnuyu EMU. Pas shishe эtoho tsvetnoy stanovytsya yndykatorom STATUSI svoeho vladeltsa. Ka prymerov turma, kur эkvylybryum menyaet pronat svoy respektivisht nastroenyyu, shëndetin, rrethanat zhyznennыm njeriut, në Kotorr në vzyalsya pozabotytsya.  

 
Për kazhdыm ngjyrat dhe ottenkom imazhin vlerë tënd. Në fund të fundit, për disa arsye që ne nuk lyubymыe ngjyra. Njerëzit stremyatsya të gjejnë rrugën për të njëjtën vetë, as Colors Njohja aurы mënyrën e vet, Avto soedynytsya me të. Gjithashtu kazhdaya sferë të jetës, problemi ymeyut ngjyra e saj. Të gjitha nadeleno Kodi tsvetovыm.  
Kërkojnë të naftës mund të jenë disa mënyra balansovoe. Së pari - është për të nanesenye Trupin. Çdo shishe - në zonën opredelennuyu dhe imazhit osobыm, posaçërisht në mënyrë dhe me të parë të affyrmatsyy varyvanyem sobstvennoy (adoptim, kotoroe Nevojë për një përsëritje të vetë) - rasskazhet në lidhje me këtë konsulent. Mënyra e dytë - Si mund chashche vetëm shikoni në shishe. Rud Avto эnerhetycheskye vladeltsa fushë dhe эkvylybryuma nahodylys Limit për 1-15 metra nga njëri-tjetri (për shembull, butыlochku mund të vihet në një desktop, në shtrat yzholovya). Mënyra e tretë - banjo dobavlenye Si obыknovennoho vajra aromë. Gjithashtu bыla shpikur Tjera formë të veçantë butыlochky: podveska një kone Video malenkoy dvuhtsvetnoy, kotoruyu mund të jetë i veshur me veten - gjithmonë Colors nuzhnыe në numër dhe neposredstvennoy blyzosty për zemër.